Kenwood Mutfak Şefleri

Kenwood Mutfak Şefleri

Kenwood Mutfak Şefleri 21. yüzyıl mutfak makinesinden beklediğiniz tüm çağdaş özellikleri ile Kenwood performansını ve değerlerini birleştiriyor. Sizin gereksinimlerinize uygun Mutfak Şefi ile kullanımda cok yönlü bir kullanım sunuyor.
Cooking Şef  pişirme sanatına devrim yaratan yeni boyut katıyor.Mutfak Şefi yemek pişirmek için ilk kez birçok  özelliği bir arada tutuyor. Çok boyutlu karıştırma sağlayarak, makine tüm standart özellikleri ile indüksiyon pişirme içermektedir. Mutfak şefiniz şu ana ihtiyacınız olan ve bir mutfak aletinden beklenen ozellikleri ve daha fazlasını içerisinde barındırıyor.Kenwood kMix Mutfak Şefleri yüksek kalite ve renkli dizaynlarıyla mutfağınıza şıklığınızı yansıtabileceğiniz ürünler sunuyor. 
Farklı seçeneklerdeki modern renkler, mutfağınıza aydınlık ve tarz getirecek. Mutfağınıza renk katmanın yanı sıra mükenmmel tasarımıyla da yemek yapmanızı zevkli ve kolay hale getirecek.
Kenwood Mutfak Şefleri makinenizin Orjinal ve Yedekparça aksesuarları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Büromakina; kamu ve özel sektör kuruluşlarına daktilo ve hesap makinesi bakım onarım hizmeti vermek amacıyla 1980 yılında Antalya’da kuruldu.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.