Erkek Traş Makinası

Braun Series 9

Tıraş deneyiminde altın standart.

Braun Series 9 elektrikli tıraş makinesi 1 numaralı tıraş makinemizdir; benzersiz sinekkaydı sonuç ve eşi olmayan cilt rahatlığı sunar.

Verimlilik ve cilt rahatlığının mükemmel bileşimi 1 numaralı tıraş makinemiz sayesinde yakalanabilir. Series 9’u seçerek günümüzün her iki açıdan mükemmellik standardını seçmiş olursunuz: bağımsız test kurumu tarafından kanıtlandığı üzere, verimli, ancak nazik bir tıraş*.

*Üstün kalite sınıfındaki lider ürünlere kıyasla 3 günlük sakal üzerinde test edilmiştir.

  • Islak ve Kuru – 5 metreye kadar su geçirmez.

 

Braun Series 7

 7 Serisi – Braun’un şimdiye kadar sunduğu en mükemmel tıraş için​

Sakalınızı okuyan ve ona uyum sağlayan akıllı tıraş makinesi.

Braun Series 7 elektrikli tıraş makinesi taviz vermeksizin sinekkaydı ancak nazik tıraş için en akıllı tıraş makinemizdir.

Hem sinekkaydı tıraş hem de cilt rahatlığının bir araya geldiği olağanüstü tıraş sonuçları sunan Braun Series 7, yenilikçi tıraş teknolojisini akıllı özelliklerle kullanarak tek harekette daha fazla kıl yakalar. Böylece güçlü, ancak cildinize karşı nazik olur.

Braun Series 5

Yeni 5 Serisi: Diğerlerinin başaramadığını o başarır.

​​​​​​​​Patentli UltraActiveLift
özellikle boyun ve çene bölgelerindeki sorunlu kılları etkin şekilde yakalar. Eşsiz salınımlı kırpıcı, yatık kılları daha az hamlede kaldırır ve keser.

​ Tamamen yıkanabilmesi için 5 metreye kadar su geçirmezdir.
Konforlu kuru veya köpük ya da jel ile ferahlatıcı ıslak tıraş için Wet & Dry (Islak ve Kuru).

Clean & Renew™ (Temizleme ve Yenileme) Sistemi

Tek bir düğmeye dokunarak, tıraş makinenizin hijyenik bir biçimde temizlenip, şarj edilmesini ve yağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Clean & Renew™ (Temizleme ve Yenileme) Sistemi aynı zamanda bıçak ağızlarını yukarı konumda tutarak her bir harekette maksimum performans almanızı sağlar.

Ve düzenli temizlik size optimum hijyeni sağladığı için her gün yeni tıraşın keyfini çıkarabilirsiniz.

Braun tıraş makineleri en güvenilir elektrikli aletlerdendir. Yine de folyo ve bıçak bloğunun bir makas gibi işlev görmesi nedeniyle bu parçaların yıpranması kaçınılmaz olacaktır.

Bu kadar uzun süreli performanstan sonra bu durum sürpriz olmayacaktır. 18 aydan sonra, bu iki kesici bileşen ile siz bir futbol sahası büyüklüğünde bir alanı tıraş etmiş olacaksınız. Bu nedenle, değiştirilmelerinin tam zamanıdır – böylece tıraş makineniz tekrar %100 performans sağlayacaktır!

Makinenizden sürekli en yüksek verimi almak için elek ve bıçak parçalarını degiştiriniz, Makinenizin çalışması  sırasında ,sesinin ve titreşiminin arttıgını duyuyor iseniz makinenizi ,servisimize  test ve onarım için getirmenizi önermekteyiz.

Büromakina; kamu ve özel sektör kuruluşlarına daktilo ve hesap makinesi bakım onarım hizmeti vermek amacıyla 1980 yılında Antalya’da kuruldu.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.